Upcoming Events in

Vilnius




Grigory Leps @Siemens arena
Grigory Leps @Siemens arena
Siemens Arena
Wednesday, 29 March
Vilnius Išranda 2017
Vilnius Išranda 2017
LITEXPO
Friday, 31 March
Vilnius Whisky Festival 2017
Vilnius Whisky Festival 2017
Crowne Plaza Vilnius
Saturday, 1 April
Blue Foundation - Vilnius - Kablys
Blue Foundation - Vilnius - Kablys
Kultūros baras Kablys
Tuesday, 4 April
Vilnius City Circle Entrepreneur Social - April 2017
Vilnius City Circle Entrepreneur Social - April 2017
Beatos Virtuve
Wednesday, 5 April
DevOps Pro Vilnius 2017
DevOps Pro Vilnius 2017
Multikino Ozas
Thursday, 6 April
A.Kaniavos monospektaklis ''Tūla ir kiti'' | Vilnius
A.Kaniavos monospektaklis ''Tūla ir kiti'' | Vilnius
Teatras "Lėlė"
Thursday, 6 April
ESN VGTU goes on a trip to Šiauliai
ESN VGTU goes on a trip to Šiauliai
ESN VGTU Vilnius
Saturday, 8 April
Tommy Emmanuel cgp: Vilnius
Tommy Emmanuel cgp: Vilnius
Kongresų rūmai
Monday, 10 April
Napalm Death / Vilnius
Napalm Death / Vilnius
Legendos klubas
Tuesday, 11 April
Festivalis Jauna Muzika. Elektroakustinės premjeros
Festivalis Jauna Muzika. Elektroakustinės premjeros
Menų spaustuvė/ Arts Printing House
Tuesday, 18 April
XIV-oji kasmetinė Jaunųjų psichologų konferencija
XIV-oji kasmetinė Jaunųjų psichologų konferencija
VU Filosofijos fakultetas
Friday, 21 April
Vilnius Bachata Fest 2017
Vilnius Bachata Fest 2017
Vilnius, Lithuania
Friday, 21 April
Open House Vilnius 2017
Open House Vilnius 2017
Vilnius, Lithuania
Saturday, 22 April
Festivalis Jauna Muzika. Oval (Markus Popp)
Festivalis Jauna Muzika. Oval (Markus Popp)
Menų spaustuvė/ Arts Printing House
Saturday, 22 April
Gražiausios spektaklių dainos | Vilnius
Gražiausios spektaklių dainos | Vilnius
Šv. Kotrynos bažnyčia
Saturday, 22 April
Chris Travis in Vilnius
Chris Travis in Vilnius
LOFTAS
Monday, 24 April
Vilnius - Pažaislis - Kaunas
Vilnius - Pažaislis - Kaunas
Atostogos prasideda čia
Saturday, 29 April
R KUBU @Siemens arena
R KUBU @Siemens arena
Siemens Arena
Saturday, 29 April
Šou Baletas TODES su nauja programa MES
Šou Baletas TODES su nauja programa MES
Compensa koncertų salė
Wednesday, 3 May
Little BIG - Vilnius May 12 - Peleda
Little BIG - Vilnius May 12 - Peleda
Pelėda
Friday, 12 May
Harlem 2017
Harlem 2017
Lindyhop.lt klubas
Thursday, 18 May
Grupės „Leningrad“ koncertas @Siemens arena
Grupės „Leningrad“ koncertas @Siemens arena
Siemens Arena
Thursday, 18 May
11th I'tnl Vilnius Salsa Festival
11th I'tnl Vilnius Salsa Festival
Vilnius Salsa Festival
Thursday, 18 May
World of Dance Lithuania Qualifier 2017
World of Dance Lithuania Qualifier 2017
LOFTAS
Saturday, 3 June
Cirque du Soleil – Varekai @Siemens arena
Cirque du Soleil – Varekai @Siemens arena
Siemens Arena
Thursday, 8 June
Royksopp - Vilnius
Royksopp - Vilnius
Kalnų parkas
Friday, 16 June
Kings of Leon – Walls @Siemens arena
Kings of Leon – Walls @Siemens arena
Siemens Arena
Tuesday, 27 June
MIDSUMMER Vilnius:
MIDSUMMER Vilnius: "Radio and Juliet"
Valdovų Rūmai
Monday, 17 July
MIDSUMMER Vilnius: ROJUS | E. Nekrošius
MIDSUMMER Vilnius: ROJUS | E. Nekrošius
Valdovų Rūmai
Monday, 24 July
Midsummer Vilnius: The Tiger Lillies | Madame Piaf
Midsummer Vilnius: The Tiger Lillies | Madame Piaf
Valdovų Rūmai
Thursday, 27 July
FOALS // Kalnai Park // Vilnius, Lithuania
FOALS // Kalnai Park // Vilnius, Lithuania
Kalnų parkas
Monday, 31 July
Robbie Williams - Vilnius, Lithuania
Robbie Williams - Vilnius, Lithuania
Vingis Park
Wednesday, 16 August
Robbie Williams + Erasure (Vingis Park, Vilnius)
Robbie Williams + Erasure (Vingis Park, Vilnius)
Vingis Park
Wednesday, 16 August
Zucchero - Vilnius
Zucchero - Vilnius
Compensa koncertų salė
Saturday, 9 September
Heineken live: FINK (UK)
Heineken live: FINK (UK)
LOFTAS
Saturday, 30 September
Vilnius Kizomba Festival 2017
Vilnius Kizomba Festival 2017
Vilnius Kizomba Festival
Friday, 17 November
RONDO Gyvai - Vilnius, Siemens Arena
RONDO Gyvai - Vilnius, Siemens Arena
Siemens Arena
Thursday, 23 November
Andrius Mamontovas - AM50 @Siemens arena
Andrius Mamontovas - AM50 @Siemens arena
Siemens Arena
Sunday, 17 December
Story Party Lithuania | True Dating Stories (in English)
Story Party Lithuania | True Dating Stories (in English)
Vilnius, Lithuania
Tuesday, 21 April