Upcoming Events in

The Hague




Lucas Hamming // Paard van Troje // Den Haag
Lucas Hamming // Paard van Troje // Den Haag
Paard van Troje
Thursday, 30 March
5 weekse cursus Ladystyling | Den Haag
5 weekse cursus Ladystyling | Den Haag
The Hague, Netherlands
Tuesday, 4 April
Levensverhaal schrijven - Workshop Den Haag
Levensverhaal schrijven - Workshop Den Haag
The Hague, Netherlands
Saturday, 8 April
Kunstroute Statenkwartier Den Haag
Kunstroute Statenkwartier Den Haag
The Hague, Netherlands
Saturday, 8 April
Museumweek 'Ons Echte Goud'- gratis workshop
Museumweek 'Ons Echte Goud'- gratis workshop
Museum Meermanno | House of the book
Saturday, 8 April
INTERNATIONAL MARCH/EVENT FOR SCOTTISH INDEPENDENCE
INTERNATIONAL MARCH/EVENT FOR SCOTTISH INDEPENDENCE
The Hague Holland
Saturday, 22 April
Delegation nach Den Haag
Delegation nach Den Haag
The Hague, Netherlands
Saturday, 22 April
Yoga weekend in Zeeland
Yoga weekend in Zeeland
Yogaplek
Friday, 28 April
Een monument voor Chuck Deely!
Een monument voor Chuck Deely!
Centrum Den Haag
Sunday, 30 April
Bollywood Boulevard Festival 2017
Bollywood Boulevard Festival 2017
Theater aan het Spui
Friday, 5 May
BFE in Den Haag, The Netherlands
BFE in Den Haag, The Netherlands
Bevrijdingsfestival Den Haag
Friday, 5 May
Nederlands Bierproeffestival Den Haag 2017
Nederlands Bierproeffestival Den Haag 2017
Grote Kerk Den Haag
Thursday, 11 May
Pelgrimsreis Jakarta, Bandung en Semarang
Pelgrimsreis Jakarta, Bandung en Semarang
Oorlogsgravenstichting
Friday, 12 May
Reis, Kijk en Luister: Reizen als werk
Reis, Kijk en Luister: Reizen als werk
The Hague Bookstore
Friday, 12 May
Murat & Birgul 13-05-2017 evleniyor/gaan trouwen
Murat & Birgul 13-05-2017 evleniyor/gaan trouwen
Opera Zalencentrum
Saturday, 13 May
BierSpijs Wandeling Den Haag
BierSpijs Wandeling Den Haag
The Hague, Netherlands
Sunday, 14 May
HVV - Kocatepe
HVV - Kocatepe
HVV-terrein- De Diepput
Sunday, 14 May
Kampioensfeest Ado 2016-2017
Kampioensfeest Ado 2016-2017
Kyocera Stadion
Sunday, 14 May
Telders International Law Moot Court Competition
Telders International Law Moot Court Competition
Grotius Centre for International Legal Studies
Thursday, 18 May
TONG TONG FESTIVAL
TONG TONG FESTIVAL
The Hague, Netherlands
Friday, 26 May
Haagse Hockey Open
Haagse Hockey Open
The Hague, Netherlands
Friday, 2 June
Theatertour Miss Montreal
Theatertour Miss Montreal
Koninklijke Schouwburg
Friday, 2 June
The Crave Festival 2017 | Zuiderpark Den Haag
The Crave Festival 2017 | Zuiderpark Den Haag
Den Haag Zuiderpark
Saturday, 3 June
Sushi Festival JOY - Den Haag '17
Sushi Festival JOY - Den Haag '17
Westbroekpark
Friday, 9 June
Yamato at Den Haag, The Netherlands
Yamato at Den Haag, The Netherlands
Zuiderstrandtheater
Sunday, 11 June
Night at the Park 2017
Night at the Park 2017
Zuiderpark, Den Haag
Saturday, 24 June
Parkpop Den Haag 2017
Parkpop Den Haag 2017
Zuiderpark, Den Haag
Sunday, 25 June
Caribbean Zumba Beach Party 2017
Caribbean Zumba Beach Party 2017
Scheveningen Boulevard
Saturday, 1 July
Den Haag Outdoor 2017
Den Haag Outdoor 2017
Den Haag Zuiderpark
Saturday, 19 August
Tamiya Cup HFCC Den Haag 2017
Tamiya Cup HFCC Den Haag 2017
The Hague, Netherlands
Sunday, 27 August
Pokemons vangen binnenhof ** Geannuleerd **
Pokemons vangen binnenhof ** Geannuleerd **
Binnenhof, Den Haag
Sunday, 27 August
Embassy Festival 2017
Embassy Festival 2017
Lange Voorhout
Saturday, 2 September
Festival TREK - Den Haag '17
Festival TREK - Den Haag '17
Westbroekpark
Thursday, 7 September
Popronde Den Haag
Popronde Den Haag
The Hague, Netherlands
Saturday, 14 October
KrijgdeKleertjes Den Haag
KrijgdeKleertjes Den Haag
The Hague, Netherlands
Tuesday, 23 June
De Danzig reünie
De Danzig reünie
Danzig Den Haag
Friday, 17 December