Upcoming Events in

Rotterdam




Frank010 vrijdag 31 maart
Frank010 vrijdag 31 maart
Cruise Terminal Rotterdam
Friday, 31 March
Sparta Rotterdam - PSV
Sparta Rotterdam - PSV
Sparta Stadion
Saturday, 1 April
010 Classics - 1 april 2017
010 Classics - 1 april 2017
Factory 010
Saturday, 1 April
Raskatten Tentoonstelling
Raskatten Tentoonstelling
Sportcentrum West (Rotterdam)
Sunday, 2 April
Martinique – Saint Martin
Martinique – Saint Martin
Three-masted schooner Oosterschelde
Monday, 3 April
Excelsior - FC Utrecht
Excelsior - FC Utrecht
Stadion Woudestein
Tuesday, 4 April
Moek leest voor!
Moek leest voor!
Bosch&deJong boekverkopers
Wednesday, 5 April
IFFR KINO #6: Tokyo Drifter
IFFR KINO #6: Tokyo Drifter
KINO Rotterdam
Wednesday, 5 April
Behavioral Economics 2.0 Summit
Behavioral Economics 2.0 Summit
Erasmus Paviljoen
Saturday, 8 April
NN Marathon Rotterdam
NN Marathon Rotterdam
Rotterdam, Netherlands
Saturday, 8 April
Rondleiding: Groene wandeling - Tuin Schoonoord
Rondleiding: Groene wandeling - Tuin Schoonoord
Historische Tuin Schoonoord
Saturday, 8 April
Devendra Banhart - Rotterdam, Netherlands
Devendra Banhart - Rotterdam, Netherlands
Motel Mozaique Festival
Saturday, 8 April
Benny Golson Quartet | LantarenVenster
Benny Golson Quartet | LantarenVenster
LantarenVenster
Saturday, 8 April
Rotterdam Marathon 2017
Rotterdam Marathon 2017
Stadhuis Coolsingel
Sunday, 9 April
GLOW. 'A New Chapter' at Maassilo Rotterdam
GLOW. 'A New Chapter' at Maassilo Rotterdam
Maassilo Rotterdam
Thursday, 13 April
Je Suis Ali - Rotterdam
Je Suis Ali - Rotterdam
Oude Luxor Theater
Friday, 14 April
Frank Rensen - Cafe de Oude Sluis
Frank Rensen - Cafe de Oude Sluis
Cafe de Oude Sluis
Thursday, 20 April
DE LOBBY X Containerbar Noord
DE LOBBY X Containerbar Noord
Containerbar Noord
Friday, 21 April
25e editie Nacht van Oranje
25e editie Nacht van Oranje
Rotterdam Ahoy
Wednesday, 26 April
OranjeBitter 2017
OranjeBitter 2017 "Kingpin"
Het Park
Thursday, 27 April
Containerbar Noord • Koningsdag
Containerbar Noord • Koningsdag
Containerbar Noord
Thursday, 27 April
Koningsdagfestival Oude Sluis!
Koningsdagfestival Oude Sluis!
Cafe de Oude Sluis
Thursday, 27 April
Broederliefde & friends > Sparta Stadion het Kasteel
Broederliefde & friends > Sparta Stadion het Kasteel
Sparta Stadion Het Kasteel
Saturday, 29 April
Bekerfinale 2017 ADO -ajax
Bekerfinale 2017 ADO -ajax
De Kuip, Rotterdam
Sunday, 30 April
Moonshine Madness: Demented Are go + 4
Moonshine Madness: Demented Are go + 4
Baroeg Rotterdam
Saturday, 6 May
BIGGS @ Paddy Murphys Rotterdam
BIGGS @ Paddy Murphys Rotterdam
Paddy Murphy's
Saturday, 6 May
Rotterdam Urban Trail
Rotterdam Urban Trail
Rotterdam Urban Trail
Sunday, 7 May
Moek leest voor!
Moek leest voor!
Bosch&deJong boekverkopers
Wednesday, 10 May
SDEN3 Wijnbrevet, Gulpen
SDEN3 Wijnbrevet, Gulpen
Het Wijninstituut
Wednesday, 10 May
Psychedelic Rave (SOLD OUT)
Psychedelic Rave (SOLD OUT)
Factory 010
Saturday, 13 May
Open Mic - Cafe de Oude Sluis
Open Mic - Cafe de Oude Sluis
Cafe de Oude Sluis
Thursday, 18 May
Terugkomdag Basiscursus Sherborne Samenspel
Terugkomdag Basiscursus Sherborne Samenspel
Centrum Djoj
Friday, 19 May
Oldschool Gangsters Outdoor
Oldschool Gangsters Outdoor
Oldschool Gangsters
Saturday, 20 May
Amsterdam, Netherlands Holland America ms Rotterdam May 20-27
Amsterdam, Netherlands Holland America ms Rotterdam May 20-27
Holland America Line, Rotterdam
Saturday, 20 May
KISS Rotterdam, Holland
KISS Rotterdam, Holland
Rotterdam Ahoy
Wednesday, 24 May
Dragend de Nacht in
Dragend de Nacht in
Erasmusbrug
Thursday, 25 May
Rondleiding: Groene wandeling - Tuin Schoonoord
Rondleiding: Groene wandeling - Tuin Schoonoord
Historische Tuin Schoonoord
Wednesday, 31 May
Musicals Gone Mad 2017
Musicals Gone Mad 2017
Oude Luxor Theater
Sunday, 4 June
Moek leest voor!
Moek leest voor!
Bosch&deJong boekverkopers
Wednesday, 7 June
Rotterdam Kizomba Congress - RKC Official
Rotterdam Kizomba Congress - RKC Official
Rotterdam, Netherlands
Friday, 9 June
Nederland - Luxemburg
Nederland - Luxemburg
De Kuip
Friday, 9 June
Trio Corrente | LantarenVenster
Trio Corrente | LantarenVenster
LantarenVenster
Friday, 9 June
Ladiesrun Rotterdam
Ladiesrun Rotterdam
Rotterdam Ahoy
Sunday, 11 June
F-ACT 2017 Congres en Beurs, Maassilo Rotterdam
F-ACT 2017 Congres en Beurs, Maassilo Rotterdam
Rotterdam, Netherlands
Thursday, 15 June