Upcoming Events in

Bucharest




Bucharest Coffee Festival 2017
Bucharest Coffee Festival 2017
ARCUB
Thursday, 30 March
Nervi de primăvară - concert Maria Răducanu
Nervi de primăvară - concert Maria Răducanu
Teatrul De Arta Bucuresti
Friday, 31 March
GH 31.3: Treatment / Cristi Cons / Tulbure
GH 31.3: Treatment / Cristi Cons / Tulbure
Club Guesthouse
Friday, 31 March
Hidden Bucharest Bicycle Tour
Hidden Bucharest Bicycle Tour
Piata Universitatii
Saturday, 1 April
Olimpiada de batut taximetristi
Olimpiada de batut taximetristi
Universitate Bucuresti
Saturday, 1 April
ROME (full band show) - live at Control
ROME (full band show) - live at Control
Control Club
Saturday, 1 April
2017 UNIQA Asigurari Bucharest 10K & Family Run
2017 UNIQA Asigurari Bucharest 10K & Family Run
Bucharest 10K & Family Run
Sunday, 2 April
Golan / Arenele Romane / Lansare Intro
Golan / Arenele Romane / Lansare Intro
Arenele Romane Bucuresti
Friday, 7 April
Ed, Edd n Eden
Ed, Edd n Eden
Eden Club
Friday, 7 April
Defect at Romexpo, Titulescu Hall
Defect at Romexpo, Titulescu Hall
Bucuresti (Romania)
Saturday, 8 April
Pink Martini cu Storm Large la București în 2017
Pink Martini cu Storm Large la București în 2017
Sala Palatului
Thursday, 20 April
Parkway Drive, Darkest Hour - 20.04, Arenele Romane
Parkway Drive, Darkest Hour - 20.04, Arenele Romane
Arenele Romane Bucuresti
Thursday, 20 April
Startup Weekend Bucharest
Startup Weekend Bucharest
TechHub Bucharest
Friday, 21 April
Bucharest Fashion Week Spring Edition 2017
Bucharest Fashion Week Spring Edition 2017
Ambasad'or
Friday, 21 April
Let`s go together at the International Fitness Convention 2017
Let`s go together at the International Fitness Convention 2017
Rin Grand Hotel Bucuresti
Saturday, 22 April
Bucharest International 10K
Bucharest International 10K
Bucharest International 10K
Sunday, 23 April
Bucharest International 10K x WeDiscover
Bucharest International 10K x WeDiscover
Bucharest International 10K
Sunday, 23 April
Primul concert Gregory Porter în România
Primul concert Gregory Porter în România
Sala Palatului
Monday, 24 April
Prietenii, Sarajevo si Belgradul
Prietenii, Sarajevo si Belgradul
Terra Incognita - from mystery to history
Thursday, 27 April
Luna Amara DIY live @Quantic
Luna Amara DIY live @Quantic
Quantic
Friday, 28 April
The Inner Beauty Hair Show
The Inner Beauty Hair Show
Bucharest, Romania
Monday, 1 May
ReVino - Bucharest Wine Fair 2017
ReVino - Bucharest Wine Fair 2017
Novotel Bucharest
Saturday, 6 May
Concert Tribut AC/DC cu The ROCK
Concert Tribut AC/DC cu The ROCK
Hard Rock Cafe Bucarest
Friday, 12 May
Deep Purple in Bucharest
Deep Purple in Bucharest
Romexpo
Saturday, 13 May
Deep Purple in Bucharest
Deep Purple in Bucharest
Romexpo
Saturday, 13 May
Carla's Dreams lanseaza un nou album pe 13 mai la Arenele Romane
Carla's Dreams lanseaza un nou album pe 13 mai la Arenele Romane
Arenele Romane Bucuresti
Saturday, 13 May
E-an-na at Wacken Metal Battle 2017
E-an-na at Wacken Metal Battle 2017
Quantic
Saturday, 13 May
Raport de garda intre specialitati- cazuri clinice comentate
Raport de garda intre specialitati- cazuri clinice comentate
Hotel Pullman Bucharest World Trade Center
Friday, 19 May
Bucharest Technology Week 2017
Bucharest Technology Week 2017
Bucharest Technology Week
Monday, 22 May
BRAND MINDS 2017
BRAND MINDS 2017
National Theatre Bucharest
Monday, 22 May
Romanie, fa galagie - concert B.U.G Mafia la Arenele Romane
Romanie, fa galagie - concert B.U.G Mafia la Arenele Romane
Arenele Romane Bucuresti
Saturday, 27 May
Week-end cu prietenii la Balchik rusalii 2017
Week-end cu prietenii la Balchik rusalii 2017
Agentia Brava Tour
Saturday, 3 June
Awarded Dracula Tour in Transylvania-A Top 10 Must-Do Adventure
Awarded Dracula Tour in Transylvania-A Top 10 Must-Do Adventure
Otopeni Airport Romania
Saturday, 3 June
ContactBucharestFestival 2017 | Dance your way to Contact
ContactBucharestFestival 2017 | Dance your way to Contact
Centrul Naţional al Dansului Bucureşti
Friday, 16 June
Lovech- oras cu parfum de liliac
Lovech- oras cu parfum de liliac
Excursii de Vis Eli & Cris
Sunday, 18 June
UniBuc PARTY #1
UniBuc PARTY #1
Bellagio Club - Extra V.I.P
Sunday, 18 June
Andrea Bocelli Concert : Piata Constitutiei : Bucharest, Romania
Andrea Bocelli Concert : Piata Constitutiei : Bucharest, Romania
Piata Constitutiei, Bucharest
Thursday, 22 June
Metalhead Meeting Festival 2017
Metalhead Meeting Festival 2017
Arenele Romane Bucuresti
Saturday, 24 June